Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Polecam laniewskich na turystycznej, męskie fryzjerki są spoko, masaż super, strzyżenie wyższa półka i długo mają otwarte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Szukam Fryziera,który zrobi profesionalne flamboyage lub ombre, a nie jakąś flage z włosów. I przy tym nie weznie ceny z kosmosu.Pozdrawiam   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Annę Matyjaszczyk ze studia FRYZUS , świetna fryzjerka!!! Umawiajcie się , a wyjdziecie na pewno zadowoleni :)!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej w był ktoś w tym nowym salonie na Krasińskiego? Znalazłem ich strone w necie http://www.profesja.lublin.pl/kontakt/
witam serdecznie zdążą mi się gościć w profesji i na pewno nr 1 jak dla mnie polecam gorąco-justyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzegam przed salonem LOKO na Krakowskim Przedmieściu. Poszłam tam zachęcona rewelacyjnymi opiniami. Wyszłam z płaczem... Włosy będą odrastały długo. Wyglądam, jak gdyby mi ktoś obcinał je tępą brzytwą. Fryzjerzy absolutnie ignorują prośby klientek. Kolor też nietrafiony. Pięć straconych godzin, najgorzej jednak, że włosy będą mi odrastać jeszcze rok co najmniej. Zatem raz jeszcze - ostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś słyszał o "LOKO" na Krak. Przedm.? Pan Kamil jest wyjątkowy. Wyższa półka absolutnie.
Wyższa półka? Ja wyszłam z salonu z płaczem. Nikt nigdy nie ściął mi gorzej włosów. Tak, pan Kamil jest wyjątkowy - wyjątkowo słaby w strzyżeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny jest salon Madlen Cosmetic do którego sama często zaglądam, głównie ze względów niskich cen.Małe kolejki i dobry kontakt z pracownikami, na pewno warto odwiedzić https://www.facebook.com/madlencosmetic/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u p.Joli w Mafii po raz kolejny i nie wiem o czym Hanka pisze,jestem meeega zadowolona z koloru i fryzury PS. Właścicielka nie jest kosmetyczka (zapytałam z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,ja równiez poszukuje namiarów na Panią Anią K., która pracowała w BETZ. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt prosze o pomoc.   mój  e-mail: jewastar@interia.pl
Obie Panie strzygą teraz na Kredowej 5 lokal X. Strona salonu fryzjerskiego www.studiofryzus.pl (tel. 515 280 208). Ja jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia i nowej fryzury :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do osób, które poszukują Ani K. i Ani M. Byłam w betz u Mateusza, lecz nie jest to to samo co Anie. Malowanie ok, ale co do ścięcia, po obcieciu u Ani włosy były lzejsze i lepiej się układały :( szkoda, że nowy własciciel w betz zmienił ekipę...
Widzę, że sporo osób szuka tych fryzjerek... Pani Ania K. i Ania M. pracują w Studio Fryzus na Kredowej 5 lok. X. Strona salonu fryzjerskiego www.studiofryzus.pl  tel. 515 280 208.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do osób, które poszukują Ani K. i Ani M. Byłam w betz u Mateusza, lecz nie jest to to samo co Anie. Malowanie ok, ale co do ścięcia, po obcieciu u Ani włosy były lzejsze i lepiej się układały :( szkoda, że nowy własciciel w betz zmienił ekipę...
Ania K. i Ania M. pracują w http://studiofryzus.pl/tel. do salonu fryzjerskiego: 515 280 208
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, osobiście mogę polecić p. Anię (737 868 798) z tego co wiem właśnie otwiera swój salon na ul. Koralowej chyba Fryzjernia. Na mojej głowie potrafi zrobić super fryzurki i kolorek- chociaż zazwyczaj wiem co chcę. Tak czy inaczej osoba godna polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej,ja również nie polecam Anny  Chołoty z Bursztynowej.Pół roku temu układałam fryzurę do ślubu i aż przykro było na to patrzeć jak te panie sobie radziły,bo aż 3 nie mogły sobie poradzić z wpięciem żywego kwiatka.Aż w końcu zepsuły gi  i wpięły mi to co z niego pozostało.MASAKRAAAAAAA.Nigdy więcej.A tak się reklamują że są najlepsze.Żal było patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej,ja również nie polecam Anny  Chołoty z Bursztynowej.Pół roku temu układałam fryzurę do ślubu i aż przykro było na to patrzeć jak te panie sobie radziły,bo aż 3 nie mogły sobie poradzić z wpięciem żywego kwiatka.Aż w końcu zepsuły gi  i wpięły mi to co z niego pozostało.MASAKRAAAAAAA.Nigdy więcej.A tak się reklamują że są najlepsze.Żal było patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej,ja również nie polecam Anny  Chołoty z Bursztynowej.Pół roku temu układałam fryzurę do ślubu i aż przykro było na to patrzeć jak te panie sobie radziły,bo aż 3 nie mogły sobie poradzić z wpięciem żywego kwiatka.Aż w końcu zepsuły gi  i wpięły mi to co z niego pozostało.MASAKRAAAAAAA.Nigdy więcej.A tak się reklamują że są najlepsze.Żal było patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmuje w la visage, przy stawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do szukania salonów fryzjerskich używam zawsze sprawdzonego serwisu. takiego, w którym ludzie byli w danym salonie zobaczyli i zostawili ocene. dla chętnych zostawiam niżej adres - w okolicach lublina jest mnóstwo fajnych salonów - ***mojsalon.eu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"It makes you force yourself everyday when you experience several other young boys. People completely overcome each other and even push one another to generally be as effective as achievable, " Lindholm mentioned. "It's a great period. very well custom nhl jersey
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry salon fryzjerski i kosmetyczny  [table] ***studiofryzjerskiepolabian12.pl [/table] sama wiele razy korzystam z tego salonu i jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Wam wszystkim Salon Crystal - Ambasada Piękna na ul. Narutowicza 14. Jest tam cudowna Pani Angelika , czyni na glowie cuda ! Bylam u niej juz ja, moja mama , dwie kumpele i wszystkie jestesmy mega zadowolone . Moja siostra byla ostatnio tez w tym salonie z tymze bodajze u Pani Beatki i tez przyszla do domu z pieknymi włosami.  Wystroj salonu, rewelacja,  klimat i poziom profesjonalizmu tez. Skorzystajcie z ich uslug a nie pozalujecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...